Wstęp

Jestem fotografem. Moja praca jest moją pasją. Z jednej strony wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, z drugiej – pokory, empatii, umiejętności wyczucia odpowiedniego momentu, zrozumienia człowieka po drugiej stronie obiektywu. Nie ma piękniejszej pamiątki niż piękne fotografie – czas przemija, ale utrwalone na zdjęciach wyjątkowe momenty wzruszeń i przeżyć – to pamiątka na całe życie.

Spotkanie z drugim człowiekiem i możliwość towarzyszenia mu w najpiękniejszych chwilach jego życia. Wzruszenie nowożeńców podczas składania ślubnej przysięgi. Szczęście młodych ludzi w dniu ich zaręczyn. Radość z narodzin dziecka. Zaduma i refleksja podczas świętowania złotych godów.

Wyjątkowe momenty z życia zasługują na to by je uwiecznić i zachować dla kolejnych pokoleń. Zapraszam do mojego zakładu.

Historia

To już 60 lat…

… a wszystko zaczęło się 70 lat temu, kiedy Józef Lubecki odkrył w sobie pasję fotografowania…

Jego pierwszym aparatem była rosyjska „Zorka”, a największą fascynacją fotografia portretowa.

Prawdziwa przygoda z fotografowaniem zaczęła się w czasach nauki zawodu i praktyki w zakładzie Pana Czarneckiego w Mysłowicach. Tajniki sztuki fotograficznej poznawał on również w zakładzie mistrzyni pani Trochowej w Mysłowicach.

Zamiłowanie do fotografii podzieliła żona Józefa Lubeckiego- Urszula, z którą prowadził własny zakład fotograficzny w Piekarach.

Zakład „Foto Lubecki” został założony w 1958 roku. Od początku działalności wykonywano tu zdjęcia portretowe, ślubne oraz zdjęcia do dokumentów. Zakres usług nie zmienił się do dziś, zmieniły się jednak techniki.

>

Oferta zakładu

Ślub

(przygotowania, ceremonia w Kościele, sala weselna, sesja w plenerze i studiu)

Sesje rodzinne

(sesja rodzinna, brzuszkowe, chcesz, roczek, komunia)

Reportaże

(uroczystości rodzinne, eventy firmowe, wydarzenia plenerowe)

Zdjęcia studyjne

( portfolio, portret, fotografia dziecięca, zdjęcia zwierząt)

Zdjęcia codzienne

( dowód, paszport, wiza, legitymacja wg obowiązujących przepisów)

Fotografia biznesowa

(zdjęcia reklamowe, sesje aranżowane, sesje biznesowe i produktowe)

Usługi specjalistyczne

(retusz, naprawa zdjęć, wydruk….)

>
>